Asset Publisher Asset Publisher

Leśnicy z Komańczy wsparli XVII edycję SZLECHETNEJ PACZKI

Na początku grudnia, podobnie jak w ubiegłych latach, pracownicy Nadleśnictwa Komańcza kolejny raz wzięli udział w finale SZLACHETNEJ PACZKI.

W tym roku to już XVII edycja tej dobroczynnej akcji.  Za zebrane pieniądze w kwocie ponad 2 tys. zł zostały zakupione podane przez wolontariusza i koordynatora akcji Szlachetnej Paczki, pilnie potrzebne przedmioty i artykuły dla wybranej rodziny w ciężkiej sytuacji życiowej. Przeprowadzenie przedsięwzięcia to zasługa, proszącego o zachowanie anonimowości, naszego kolegi Inżyniera Nadzoru, choć nieodzowną pomoc w zakupach i pakowaniu paczek okazały nasze koleżanki z biura nadleśnictwa. Przygotowane prezenty przekazano do sanockiej bazy Szlachetnej Paczki.
Z późniejszej informacji uzyskanej od wolontariusza, który dostarczył prezenty wybranej 5-osobowej rodzinie wynika, że sprawiły one ogromną radość, tym bardziej, że zawierały artykuły i urządzenia oczekiwane. Leśnikom z Komańczy pozostaje satysfakcja, że jeszcze raz na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, uszczęśliwili kogoś w potrzebie.
Tekst:  Edward Orłowski
Zdjęcia: Hubert Krochmal